Nátěry fasád

Stav před realizací
Stav před realizací
Stav po realizaci
Stav po realizaci

Zasloužil by si Váš dům také nový kabát? Máme pro Vás snadné, rychlé a levné řešení! Jsme specializovaná firma na nátěry fasád s 25 letou tradicí.
Díky našim speciálním pracovním plošinám a dalším technickým zařízením, které při práci používáme je vše velmi jednoduché a rychlé.

Provádíme také čištění a ochranné impregnace střech, drobné opravy střech, nátěry střech, nátěry okapů a klempířských prvků na střechách a nátěry dřevěných štítů nebo podhledů.

Vše je velmi snadné a rychlé. Vy zavoláte a my k vám zdarma zašleme technika.
Ten zodpoví Vaše dotazy, fasádu nezávazně zaměří a vy si mezitím můžete vybrat tu svou barvu z mnoha set různých odstínů barev. Technik pak následně spočítá přesnou cenu a pokud se Vám bude nabídka líbit, domluvíte se na realizaci.

[Not a valid template]

Naše práce začíná zalepením oken, parapetů a dalších snadno zašpinitelných míst pod zakrývací fólie a plachty. Obvykle následuje nástřik penetrace, čímž se zpevní podklad, sjednotí různá nasákavost omítky a především dojde k lepšímu propojení podkladu s později nanesenou vrstvou barvy. Na tento zpevňující nátěr nanášíme dvě vrstvy osvědčených fasádních barev STO ve Vámi vybraných odstínech. Na závěr odstraníme veškerý zakrývací materiál a hotovou zakázku předáme zákazníkovi.

[Not a valid template]

Nátěry, sanace a revitalizace fasády na běžně velkém rodinném domě trvá většinou jen 3-4 dny. Vše je opravdu velmi snadné a rychlé.

Malování fasád i celé nové kabáty domů provádíme jak na malých chalupách a rodinných domech na vesnicích, tak i na vilách a větších bytových, panelových a činžovních domech v rušných ulicích měst a to ve výškách i nad 30 metrů.