Vaše stará střecha je opět jako nová, ale uhádnete, co jsme s ní udělali?

Nejste spokojeni se vzhledem svého domu? Chcete hezčí střechu, okapy nebo fasádu? Proč ale platit zbytečně mnoho peněz za nové, když můžeme za zlomek ceny dát vašemu domu klidně celý nový „kabát“! Čistění a nátěr střechy, nátěry okapů, nátěry dřeva obkladového i podhledového nebo nátěr fasády, to vše je pro nás hračka! Máme více než 25-ti leté zkušenosti a Vaše požadavky jsme schopni splnit kvalitně a rychle!

Díky moderním technologiím a mnohaletému vývoji jsme schopni vaši střechu vyčistit od mechů a lišejníků, naimpregnovat ji bezbarvým silikonovým lakem nebo provést nástřik špičkových dvousložkových polyuretanových barev tak, že je téměř k nerozeznání od nové krytiny. Navíc ji tím ochráníme a výrazně prodloužíme její životnost. Součástí našich prací na střechách jsou i opravy nejrůznějšího zatékání a drobné výměny prasklých tašek, šablon či hřebenáčů. Všechny tyto práce provádíme jak na chatách, chalupách a rodinných domech na vesnicích, tak i na vilách, bytových či panelových a činžovních domech v rušných ulicích měst.

K zajištění přístupu do výšek používáme vždy některou z našich speciálních pracovních plošin. Nestavíme žádná lešení, takže ušetříte mnoho času i peněz. Ke zkvalitnění a zrychlení prací používáme také další stroje a zařízení, jako například vodní čističe s tlakem až 500 atmosfér, vysokotlaké bezvzduchové stříkací air-less zařízení atd. Vše jde tedy velmi rychle a Váš dům tak může vypadat jako nový většinou za 1- 3 dny.

Je to tak jednoduché – stačí nás jen kontaktovat, telefonicky, e-mailem, nebo vyplněním kontaktního formuláře a my k vám pošleme technika. Ten obvykle přímo na místě spočítá přesnou cenovou nabídku. Její vypracování stejně jako návštěva technika jsou zcela nezávazné a ZDARMA.