Protikorozní a ochranné nátěry plechových a hliníkových střech

Nátěry na střechách provádíme nejen z důvodů ochrany proti korozi, ale často také z estetických důvodů. Samotný technologický postup zvolíme přesně podle Vašich požadavků a možností. Vybírat můžete vždy z několika cenových variant.

Základ je vždy stejný. Střechu nejdříve očistíme vysokým tlakem vody (250bar). Tímto způsobem odstraníme povrchovou korozi, odlupující se a nesoudržné části původních nátěrů, prach a nečistoty.

Na takto očištěnou střechu pak nanášíme dvousložkovou epoxidovou základní barvu a poté špičkovou dvousložkovou polyuretanovou vrchní barvu vždy ve Vámi zvoleném odstínu.

Nátěrové hmoty na plechové střechy nanášíme bezvzduchovým air-less vysokotlakým stříkáním, takže je vše velmi kvalitní a rychlé.

Součástí těchto zakázek, nebo i samostatně mohou být i další nátěry plechových klempířských prvků, fasád, dřeva atp.

Práce provádíme většinou z našich speciálních pracovních plošin, které nám nátěry také výrazně usnadňují a hlavně zrychlují.

V případě potřeby jsme také schopni provést odstranění starých nátěrů. Pomocí 500bar tlakové vody jsme schopni obrušovat staré nátěry plechových střech, ale i ocelových konstrukcí a pod.

V případě Vašeho zájmu o cenovou nabídku na očištění plechové střechy a barevný nástřik stačí vyplnit objednávkový formulář, popř. se ozvat na telefon nebo e-mail. My k Vám zašleme technika, který odpoví na Vaše dotazy a ZDARMA spočítá cenovou nabídku.