Nový vzhled a výrazné prodloužení životnosti Vaší staré střechy!

Provádíme čištění eternitových a taškových střech od mechů, řas a lišejníků. Po vyčištění a případné opravě následuje ochrana střechy buďto bezbarvou silikonovou impregnací, nebo špičkovou dvousložkovou polyuretanovou barvou.

V případě nástřiku barvy střechu nejdříve očistíme vysokým, ale bezpečným tlakem vody, kterým odstraníme veškeré mechy a lišejníky. Na takto očištěnou střechu nanášíme vrstvu zpevňující dvousložkové epoxidové penetrace, která tvoří podklad pro dobré ukotvení polyuretanové barvy. Na takto vyčištěnou a zpevněnou střechu nanášíme jednu vrstvu špičkové polyuretanové barvy ve Vámi zvoleném odstínu. U taškových střech většinou ještě provádíme opravu podmazání hřebene.

Práce provádíme z našich speciálních pracovních plošin, které nám práce velmi výrazně usnadňují, zrychlují a minimalizují možnost poškození krytiny.

Při realizaci každé zakázky provádíme automaticky zdarma i drobné opravy zatékání okolo komínů, výměnu prasklých a chybějících šablon, tašek a hřebenáčů, příp. čištění okapů atp.

Takto ošetřené střechy jsou pak téměř k nerozeznání od nových. Je opraveno případné zatékání, krytina je ochráněna proti povětrnostním vlivům a je výrazně prodloužena její životnost. Cena za vyčištění, opravy, nástřik epoxidové základní a jedné vrstvy polyuretanové barvy se u průměrně velkých domů pohybuje kolem 48 – 57 tis. Kč včetně DPH a práce jsou většinou hotové za 2-3dny.

V případě Vašeho zájmu o cenovou nabídku na vyčištění střechy a nástřik do barvy stačí vyplnit objednávkový formulář, popř. se ozvat na telefon nebo e-mail. My k Vám zašleme technika, který odpoví na Vaše dotazy a ZDARMA spočítá cenovou nabídku.