Čištění a ochranná impregnace střech za zlomek ceny nové krytiny!

Provádíme čištění všech druhů starších střech od mechů, řas a lišejníků. Po vyčištění a případné opravě následuje nástřik ochranné bezbarvé silikonové impregnace. Další možnou variantou ochrany střechy je barevný nátěr špičkové dvousložkové polyuretanové barvy.

Před nástřikem ochranné impregnace krytinu nejdříve očistíme vysokým, ale bezpečným tlakem vody od nečistot, mechů a lišejníků. Na takto očištěnou střechu nanášíme vrstvu ochranné silikonové impregnace, která zamezuje přístupu vody do krytiny, tím jí chrání a výrazně prodlužuje její životnost. U taškových střech většinou ještě provádíme opravu podmazání hřebene.

Práce provádíme z našich speciálních pracovních plošin, které nám práce velmi výrazně usnadňují, zrychlují a omezují možnost poškození krytiny.

Při realizaci každé zakázky provádíme automaticky zdarma i drobné opravy zatékání okolo komínů, výměnu prasklých a chybějících šablon, tašek a hřebenáčů, případně čištění okapů atp.

Střecha, ale i celý dům má pak nový vzhled, je opraveno případné zatékání, střešní krytina je ochráněna proti povětrnostním vlivům a je prodloužena její životnost. Cena za vyčištění, drobnou opravu a ochrannou impregnaci střechy se u průměrně velkých domů pohybuje kolem 18 – 24 tis. Kč včetně DPH.

V případě Vašeho zájmu o cenovou nabídku na vyčištění střechy a nástřik impregnace stačí vyplnit objednávkový formulář, popř. se ozvat na telefon nebo e-mail. My k Vám zašleme technika, který odpoví na Vaše dotazy a ZDARMA spočítá cenovou nabídku.