Certifikát kvalitní firmy

certifikat_hd

Prestižní marketingová značka Kvalitní firma

Společnost Hezčí domy facility s.r.o. získala dne 14.11.2013 prestižní ocenění „Kvalitní firma“, a to díky nadprůměrnému hodnocení svých zákazníků, které obdržela v referenční analýze kvality provedené APC Asociací pro certifikaci.

Hodnocení kvality zahrnovalo tato kritéria:

  • Kvalita výrobků
  • Kvalita služeb
  • Kvalita komunikace
  • Chování pracovníků
  • Dodržování dohod
  • Řešení případných problémů

Spolu se ziskem ocenění Kvalitní firma se společnost Hezčí domy facility s.r.o. zavázala dodržovat zásady kvality, stanovené v základním dokumentu asociace – Kodexu kvality APC. Ty zahrnují zejména základní etické normy a způsoby komunikace společnosti se zákazníky.

Cílem certifikace Kvalitní firma je přispět k takovému prostředí, kde si mohou subjekty na trhu důvěřovat a jež tvoří dynamický a vyspělý trh. Díky vysoké kvalitě certifikované společnosti probíhá činnost společnosti Hezčí domy facility s.r.o. plně v souladu s principy a zásadami programu Kvalitní firma.

certifikace firem
na základě spokojenosti zákazníků
APC organizace
kvalitní firma

Co znamená značka kvalitní firmy?
KVALITNÍ FIRMA – OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY je funkční systém, ověřující kvalitu služeb na reálných zákaznících. Zajišťuje nezávislost a objektivitu díky referenční analýze zpětné vazby a spokojenosti zákazníků. Značka KVALITNÍ FIRMA pomáhá firmám i živnostníkům zlepšovat slabá místa a zákazníkům říká, že za své peníze dostanou odpovídající kvalitu.

Kodex kvality
tn_pecet

Ukázky rozhovorů s našimi zákazníky

Brabant Alucast Czech, Site Strakonice, s.r.o.
Ing. Hrabánek Radek

Lang Technik GmbH
Herr Lang

Procter & Gamble – Rakona s.r.o.
Josífek Jan

PMR, s.r.o.
Bugan Jozef

Rieter CZ s.r.o.
Štantejský Pavel

AMIS Maschinen Vertriebs
Hubert Marcus